Úvod
Místo měření
Proces / Kontinuální měření
Minikontroléry
Minikontrolér na měření vodivosti do 19,99 µS/cm, 230V
Minikontrolér na měření vodivosti do 19,99 µS/cm, 230V
Kód produktu
BL983322-1
Mini měřič vodivosti, rozsah měření: 0.00 až 19.99 µS/cm, dávkovací relé: sepnutí kontaktu při dosažení přednastavené hodnoty, 115V/230V
|
€ 238.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 238.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 19,99 µS/cm |
| Rozlišení | 0,01 µS/cm |
| Přesnost | ±2% z celého rozsahu |
| Kalibrace | manuální |
| Napájení | 115/230V |
| Dávkování | Dávkovací relé: max 2A, 250 Vac, 30 Vdc, |
| Setpoint | volitelný od 0 do 19,99 µS/cm |
| Teplotní kompenzace | Automatická, 5 až 50°C; s ß = 2%/°C |
| Rozměry | 83 x 53 x 99 mm |
| Hmotnost (g) | 300 |
| Rozsah dodávky | montážní příslušenství, návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
